INDOOR CYCLING MOLO MARATON

do imprezy pozostało

O IMPREZIE

Kołobrzeg jest miastem przyjaznym dla rowerzystów. Piękne przebiegające morskim brzegiem lub malowniczymi nadmorskimi parkami ścieżki rowerowe, które łączą kilka nadmorskich miast sprzyjają rozwojowi tego sportu w naszym mieście. Kołobrzeskie Towarzystwo Rowerowe skupia w swym gronie wielu zapalonych szosowców i miłośników MTB. W tym roku wraz z klubem Fit Milenium KTC po raz pierwszy organizuje imprezę całkowicie nietypową i unikatową. Pierwszy w Kołobrzegu maraton "Indoor Cycling" na świeżym powietrzu. W niesamowitej atmosferze nadmorskiego kurortu, bezpośrednio na pięknym kołobrzeskim molo, przy blasku zachodzącego słońca. Profesjonalni instruktorzy I.C.G. oraz Spinningu zagwarantują mocny trening i litry wylanego potu. Porywająca muzyka, szalona jazda, wiatr we włosach... Czego chcieć więcej?

Instruktorzy

Moc, energia i dobra zabawa. To z pewnością czeka na Was na maratonie. Nasi instruktorzy wycisną z Was siódme poty i zapewnią ostra jazdę :)


Paweł Życki

nasz gość specjalny. Prezenter i szkoleniowiec posiadający tytuł Master Instruktor Indoor Cycling, trener personalny, instruktor: pływania, tenisa, narciarstwa, piłki koszykowej, active walkingu, krankingu oraz TRX. Jednym słowem człowiek orkiestra. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu i nauczyciel wychowania fizycznego. Ze sportem związany od zawsze. Człowiek o ogromnej pogodzie ducha i pozytywnym nastawieniu do życia . Taką postawą zaraża innych i zachęca do aktywnego trybu życia. Treningu z Pawłem długo nie zapomnicie, ponieważ jak sam mówi "Indoor Cycling jest dla mnie nie tylko sportem i pracą – to coś, co każdego dnia budzi we mnie chęć do życia oraz motywuje do podejmowania nowych wyzwań".

Monika Jabłonowska

Instruktor indoor cycling. Ze sportem związana od dziecka. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Gdańsku oraz nauczycielka wychowania fizycznego. Od wielu lat związana z Taekwon-do. Niegdyś Mistrzyni Świata, Europy i Polski a obecnie trenerka tej dyscypliny. Osoba zarażająca ogromną dawką pozytywnej energii. Indoor Cycling to jej wielka miłość i pasja. Trenerka w Milenium Klub Fitness, gdzie prowadzi zajęcia na rowerach stacjonarnych, oraz treningi funkcjonalne.

Ania Radziun

instruktor spinningu oraz trener personalny w gryfickim klubie Fitmax. Sport to jej wielka pasja i sposób na życie. Poszukuje wciąż nowych form treningowych, a aktywność fizyczna towarzyszy jej od wielu lat. W wolnym czasie uprawia ćwiczenia siłowe, jeździ na rowerze i zaraża uśmiechem, energią oraz miłością do rowerów swoich klientów. Na co dzień mama trzech wspaniałych dziewczynek.

Agnieszka Wolant

instruktor PFI Cycling. Rowerowa pasjonatka od zawsze. Zaczynała od rekreacyjnych przejażdżek, a potem złapała bakcyla i chciała coraz więcej i szybciej. Obecnie jedna z najsilniejszych amatorskich zawodniczek kolarstwa w Polsce. Uczestniczy w maratonach szosowych i MTB. Na co dzień spokojna pani urzędnik. Ale nie dajcie się zmylić. Trening z Agą to prawdziwa dzika jazda.

Jak kupić bilet?

Jeśli podjąłeś decyzję o uczestnictwie w naszym maratonie
1) wyślij SMS z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu i rodzajem wybranego roweru na nr 693023020,
2) otrzymasz SMS zwrotny z numerem konta na który należy wpłacić odpowiednią kwotę w zależności od rodzaju roweru. Rower VIP najwyższej jakości rower Tomahawk w pierwszych rzędach od sceny w cenie 80 zł lub rower spiningowy w dalszych rzędach w cenie 50 zł,
3) po zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz SMS z podanym numerem roweru.

REGULAMIN MARATONU

 1. Cel i nazwa imprezy:
  Sunset Bike Molo Maraton zwany w dalszej części regulaminu ” Maratonem” Impreza dla trenujących na rowerach stacjonarnych, oraz alternatywa dla miłośników rowerów szosowych i MTB.
 2. Organizator:
  KTC Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów i partnerzy: Milenium Klub Fitness oraz Fitmax.
 3. Termin/godzina/lokalizacja:
  04.07.2015 r.
  Początek rejestracji o godz.18:00
  Maraton trzygodzinny: 19.00 - 22.00
  Molo kołobrzeskie (w przypadku złych warunków atmosferycznych Maraton odbędzie się na Hali Łuczniczej w Kompleksie Milenium przy ulicy Łopuskiego 38)
 4. Dokonując rezerwacji oraz opłaty uczestnik Maratonu oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zgadza się na jego warunki.
 5. Zgłoszenie:
  W celu dokonania zgłoszenia należy wysłać sms z następującymi danymi: imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego, e-mail oraz rodzaj roweru – Vip lub standard pod nr telefonu 693 023 020.
  Otrzymacie Państwo sms zwrotny z nr. konta bankowego KTC, na który należy dokonać wpłaty. Po weryfikacji wyślemy informację z numerem roweru.
  O rodzaju miejsc decyduje kolejność zgłoszeń.
 6. Zasady uczestnictwa:
  Uczestnikiem Maratonu może być każda osoba, która:
  • ukończyła z 16 lat (w przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców lub opiekunów prawnych)
  • wypełni oświadczenie o braku przeciwwskazań zdrowotnych do uczestnictwa w Maratonie z własnoręcznym podpisem.
  • będzie ubrana w strój oraz obuwie sportowe.
 1. Opłata za udział:
  Podstawą uczestnictwa w Maratonie jest rezerwacja oraz dokonanie wpłaty, nie później, niż trzy dni od daty rezerwacji na numer konta 68 1090 2656 0000 0006 6002 2168
  W przypadku nie dokonania wpłaty, rezerwacja automatycznie zostanie anulowana.
  80 zł - strefa VIP
  50 zł.- strefa Standard
  Rezerwacja miejsc do dnia 25 czerwca 2015r.
  W przypadku rezygnacji organizator nie zwraca opłaty za Maraton.
 2. Zasady przeprowadzenia Maratonu:
  Maraton składa się z trzech lekcji po 50 min. Pomiędzy lekcjami będzie 10 minutowa przerwa.
 3. Postanowienia końcowe:
  • organizator zastrzega sobie prawo do odwołania Maratonu bez podania przyczyny.
  • organizator zapewnia toalety, wodę, napoje izotoniczne oraz przekąski.
  • każdy z uczestników Maratonu powinien sam ubezpieczyć się od następstw nieszczęśliwych wypadków.
  • organizator nie ponosi odpowiedzialności za wypadki wynikające z nieprzestrzegania niniejszego regulaminu. W razie zaistnienia w/w zdarzenia, osoba poszkodowana zwalnia organizatora, firmę oraz jej pracowników z odpowiedzialności za zaistniałe zdarzenie. A także stwierdza, że nie będzie posiadać w stosunku do nich żadnych roszczeń.
  • organizator nie bierze odpowiedzialności za roztargnienie uczestników. Za wszystkie rzeczy pozostawione na terenie Maratonu oraz podczas jego trwania odpowiedzialność ponosi uczestnik Maratonu.

SPONSORZY


Kontakt

telefon informacyjny Maratonu i sprzedaż biletów 693023020

FIT MILENIUM KLUB

ul.Łopuskiego 38
78-100 Kołobrzeg
733666105
www.fit-milenium.pl

Kołobrzeskie towarzystwo Cyklistów

ul.Łopuskiego 38
78-100 Kołobrzeg
667080789
www.ktc.kolobrzeg.pl© 2015 Kołobrzeskie Towarzystwo Cyklistów
wykonanie: hnitecki.pl